Kiralık Villalar

Kiralık Yatlar

Kurumsal

Blog

İletişim

Giriş

+90 545 495 48 95

info@villayatkirala.com
Güvenli Tatil İçin Dolandırıcılara Dikkat Edin
Anasayfa - Güvenli Tatil İçin Dolandırıcılara Dikkat Edin

Dolandırıcılara Dikkat

Tüm dünyayı etkisi altına alan Corona Virüsün (Covid-19) en çok etkilediği alanlardan biri hiç şüphesiz turizm sektörüdür. Daha güvenilir, özel ve konforlu bir tatil alternatifi olan villa tatili, misafirlerimiz tarafından en iyi alternatif olarak değerlendirilmektedir. Bu durumdan istifade etmek isteyen kişi/kurum ve kurumlarca pek çok sahte ve dolandırıcı firma tarafından misafirlerimiz kandırılmakta ve dolandırılmaktadır.

2005 yılından itibaren vermiş olduğumuz güvenilir ve yüksek müşteri memnuniyeti politikamızı bir kez daha belirterek başka hiçbir kişi ve kurumlar ile bağlantımız olmadığını kamuoyuna bildirmek isteriz.

Söz konusu firma ve kişiler hazırladıkları siteler ve sahte ilanlar ile siz değerli misafirlerimizi maddi/manevi zarara uğratmaktadır. Firmamızın, sitemizde bulunan ve TÜRSAB’a kayıtlı olduğumuzu belirten belge numaramız haricinde hiçbir platformda faaliyeti bulunmamaktadır.

Bu aşamada; sizlere önerimiz villa ve apart kiralamadan önce kiralama yapmak istedikleri sitelerin TÜRSAB üyesi olduklarından emin olmalarıdır. Sorgulama yaparken TÜRSAB yetki belgelerini, vergi dairesi ve vergi numaraları ile adreslerine ilişkin ruhsat kontrolünü yapmalarını önemle rica ederiz.

Bu firmalara ilişkin olarak, tarafımızın adını, şirket ünvanını ve sitemizi kopyalayarak kiralama yapan tüm kurum ve kuruluşlar hakkında hukuki ve cezai müracatlar gerekli kuruluşlara yapılacaktır.

villayatkirala.com Turizm Seyahat Acentası.