Kiralık Villalar

Kiralık Yatlar

Kurumsal

Blog

İletişim

Giriş

+90 545 495 48 95

info@villayatkirala.com
Güvenli Tatil İçin Covid-19 Bilgilendirmesi
Anasayfa - Güvenli Tatil İçin Covid-19 Bilgilendirmesi

Sağlığınız ve Tatilinizi Önemsiyoruz

Corona Virüs Gelişmeleri

2019 Aralık ayında Çinin Wuhan kentinde ortaya çıkan Koronavirüs dünya geneline yayılmaya başlamış ve Türkiye'deki ilk tespit edilen vaka Sağlık Bakanlığı tarafından 10 Mart 2020'de açıklanmıştır. Salgın ülkemizde ve dünyada sosyal, ekonomik, siyasi, iktisadi, idari, hukuki, askerî, dinî ve kültürel alanlarda birçok önemli etkilere ve sonuçlara neden olan radikal kararlar alınmasına neden oldu.Tüm dünyayı hem sağlık hem de ekonomik açıdan olumsuz bir şekilde etkileyen Corona Virüs(Covid-19), sosyal yaşantımızda da bir takım değişikliklere sebebiyet vermektedir. Villayat Kirala platform bolarak önceliğimiz siz değerli misafirlerimizin sağlıklı, güvenli, temiz ve huzurlu bir ortamda tatilinizi geçirmenizdir. Bu sebeple yaşanan tüm gelişmeleri sizin için gün gün takip ederek vermekte olduğumuz hizmeti de bu kapsamda iyileştiremeye devam etmekteyiz. Ülkemizin almış olduğu önlemler ve tedbirler sayesinde iyileşme sürecine hızlı bir şekilde devam ederken tatil planlarını ertelemek zorunda kalan siz değerli misafirlerimiz için gerekli tüm önlemleri alarak kaliteli hizmet vermeye de devam ediyoruz.


Sağlık Bakanlığı ve Turizm Bakanlığı’nın yapmış olduğu açıklamalar kapsamında alınan her türlü tedbiri uygulayarak, standart temizlik işleminin yanısıra antibakteriyel sıvı püskürtmesi yapılarak kör noktalar dahil villaların tamamı Sağlık Bakanlığının tavsiyelerne uygun şekilde dezenfekte edilmektedir.


T.C. Sağlık Bakanlığı Önemli Sayfalar

Covid-19 Bilgilendirme Sayfası
Seyahat Sağlığı Covid-19 Portalı
Korona virüs Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
COVID-19 Durum Raporu
Seyahat Sağlığı Covid-19 Portalı

NELER YAPIYORUZ?

  • Her giriş ve çıkışlarda sağlık bakanlığı onaylı partner şirketimiz tarafından sağlığa zararsız ürünlerle dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır.
  • Misafirlerimizin temas ettikleri tüm alan ve yüzeyler sizler gelmeden dezenfekte edilmektedir.
  • Çarşaf ve havlu gibi tekstil ürünlerimiz 60-90 derecede özel deterjan ile çamaşır makinesinde yıkanmaktadır.

Havuz Bakımları

Villarımızdaki havuzların günaşırı bakımları ve kontrolleri yapılmaktadır ve kullanılan klor ve temizlik malzemeleri dezenfeksiyon işlemi için yeterlidir.
Havuzlarımız günlük olarak havuzun Ph derecesine göre uzaman ekiplerimizce insan sağlığına kesinlikle zarar vermeyecek şekilde klorlanmaktadır. Bunlara ek olarak çalışanlarımız içinde bazı önlemler almış durumdayız. Tüm çalışanlarımız, zorunlu olarak maske ve eldiven ile villa bakımlarını yapmaktadır. Villalarımızda el dezenfektanı, maske ve eldiven bulunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz de tatiliniz boyunca, dışardan alınan ürünler ve genel hijyen kurallarına uyduğunuz taktirde risksiz ve sağlıklı bir tatil geçirmeniz mümkün. Covid-19 nedeni ile tatil planlarını iptal/erteleme yapmak isteyen misafirlerimiz burayı tıklayarak detaylı bilgilere ulaşabilir.

Corona Virüs (Covid-19) Nedeni İle Rezervasyonlarına Gelemeyecek Olan Misafirlerimizin Dikkatine,

Dünyayı derinden etkileyen Corona Virüs salgını (Covid-19), tatil yapmak isteyen siz değerli misafirlerimizi de olumsuz yönde etkilemektedir. Bu nokta rezervasyonu olan veya rezervasyon yapmayı düşünen misafirlerimizi mağdur etmemek adına gerekli önlemleri aldığımızı bilmenizi isteriz.

Virüs nedeniyle misafirlerimizin rezervasyon tarihlerini etkileyen seyahat yasağı vb. kısıtlamalar veya yasaklar olması durumunda talebiniz doğrultusunda rezervasyonunuzu açığa alarak yıl içerisinde farklı bir tarihte kullanabilmeniz için kaporanızı sizin adınıza saklı tutabilmekteyiz.

NOT : Açığa alınan rezervasyonlarda yeni rezervasyon tarihi belirlemeniz durumunda ise fiyatlandırma, seçilen yeni tarihler üzerinden değerlendirilmektedir. Bu hususta fiyat farkları söz konusu olabilmektedir.

Villalarımızın havuz ısıtma fiyatlandırması da seçeceğiniz yeni rezervasyon tarihine göre değişiklik gösterebilmektedir.
Bu bilgiler doğrultusunda ‘pandemi nedeniyle’ rezervasyonlarını açığa almak isteyen misafirlerimiz, mail atarak veya bizleri gerekli işlemleri başlatabilirler.

Ülke olarak içinde bulunduğumuz iyileşme sürecinin olumlu bir şekilde ilerlemesini dileyerek güzel bir tatil geçirme fırsatı yakalamanızı ümit ediyoruz.

villayatkirala.com Turizm Seyahat Acentası.